Akcija „Neišmesk manęs…“ tęsiasi

LM_Neismesk_manes
Akcijos „Neišmesk manęs“ metu padovanoti laikrodžiai atgimė parodoje „O aš išlikau“ Laikrodžių muziejuje

Kiekvienas iš mūsų vienokiais ar kitokiais laikrodžiais sekame laiką. Visi pastebime, kad šie mūsų gyvenimo „palydovai” genda, lūžta, tampa nebemadingi. Vienus laikrodžius keičiame kitais ir taip užmarštin nueina ištikimai tarnavę laiko sergėtojai. Kiekvienas iš Jūsų, manome, turite tiek senovinių, tiek šiuolaikinių nebereikalingų, „atitarnavusių”, sugedusių laikrodžių. Atnaujinant namų interjerą dažnam kyla klausimas, kur dėti nebereikalingą, bet prisiminimus šildantį laikrodį. Gal tai vestuvinė, gimtadienio ar jubiliejaus dovana, gal brangus atsiminimas iš kelionės…

 

Laikrodžių muziejus (Lietuvos dailės muziejaus padalinys) eilę metų skelbia akciją „Neišmesk manęs“. Prašome klaipėdiečių, miesto svečių neišmesti laikrodžių, o atnešti į Laikrodžių muziejų (Liepų g. 12, Klaipėda, arba teirautis tel. (8-46) 410417 bei  el. paštu laikrodziu.muziejus@muziejus.ldm.lt). Dabar šie laikrodžiai, galbūt, atrodo neįdomūs, o pagalvokime, kaip įdomu juos bus pamatyti ekspozicijoje po 50 metų. Atnešti laikrodžiai  panaudojami  ir Laikrodžių muziejaus edukacinėje veikloje, supažindinant vaikus su laikrodžių įvairove.

 

Žmonės, padovanoję Laikrodžių muziejui laikrodį ar kelis, galės nemokamai apsilankyti muziejaus ekspozicijoje maloniai praleisti savo laisvalaikį.

 

Akcijoje „Neišmesk manęs“ klaipėdiečiai bei kiti Lietuvos gyventojai jau padovanojo daugiau nei 450 nebenaudojamų žadintuvų, sieninių, pastatomų ant stalo,  rankinių laikrodžių. Sukaupę šitokią gražią kolekciją, norėdami padėkoti laikrodžius padovanojusiems lankytojams, 2010 m. kovo mėn. buvo surengta paroda „O aš išlikau“. Joje ir buvo eksponuojami padovanoti XX a. antros pusės  laikrodžiai. Tikimės šią parodą ateityje pakartoti  naujais padovanotais laikrodžiais.

 

Laukiame Jūsų ir nebenaudojamų laikrodžių Laikrodžių muziejuje.

 

 

Giedrūda Kazonienė

vyr. muziejininkė

Laikrodžių muziejus

8 46 410417

El.p. laikrodziu.muziejus@muziejus.ldm.lt

 

Liepų g. 12, LT-92114 Klaipėda
Tel. (8 46) 410 413, (8 46) 410 414
Faks. (8 46) 410 417
El. p. laikrodziu.muziejus@muziejus.ldm.lt
Svetainė www.muziejai.lt/klm/index.htm