Karjera

Kviečiame studijuoti Paveldo informacijos ir komunikacijos magistro studijų programą Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete (VU KF). Daugiau apie studijų programą skaitykite VU KF interneto svetainėje www.kf.vu.lt


Konkursas Lietuvos dailės muziejaus Nacionalinės dailės galerijos vyr. muziejininko pareigoms eiti (paskelbta 2017-02-21)

 

Biudžetinė įstaiga Lietuvos dailės muziejus (Didžioji g. 4, Vilnius, kodas 190756087) skelbia konkursą muziejaus Nacionalinės dailės galerijos kuratoriaus (-ės) pareigoms eiti.

 

Lietuvos dailės muziejaus Nacionalinė dailės galerija – didžiausias ir moderniausias muziejus Lietuvoje, pristatantis XX ir XXI a. Lietuvos dailę. NDG misija – kaupti, moksliškai tyrinėti ir Lietuvos bei užsienio lankytojams pristatyti XX ir XXI a. Lietuvos dailę, kaip pasaulio moderniosios meninės kultūros dalį. Šiuo metu NDG kviečia prisijungti prie komandos iniciatyvų ir kūrybingą parodų kuratorių (-ę).

 

Asmuo, einantis pareigas, kurioms skelbiamas konkursas, aktyviai bendradarbiauja įgyvendinant NDG parodų ir renginių programą. Kuratorius tyrinėja ir pristato visuomenei NDG XX–XXI a. Lietuvos dailės rinkinį, organizuoja ir vykdo NDG misiją atitinkančią parodinę, leidybinę, edukacinę ir kitą veiklą. Savarankiškai koordinuoja NDG vykdomus projektus Lietuvoje ir užsienyje, rengia ir teikia informaciją apie juos žiniasklaidai, atsako už sklandžią projektų vadybą ir finansinės paramos paiešką.

 

Pretendentai turi atitikti šiuos kvalifikacinius reikalavimus: privalo turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą, ne mažesnę kaip dvejų metų kuratoriaus, parodų organizatoriaus bei vadybinio darbo patirtį. Gerai mokėti valstybinę kalbą ir užsienio kalbą, turėti puikius darbo kompiuteriu įgūdžius. Pretendentas privalo turėti geras Lietuvos ir pasaulio XX–XXI dailės istorijos profesines žinias, būti pasirengęs gilintis į lokalius ir globalius šiuolaikinio meno procesus, vykdyti mokslinius ir meninius tyrimus. Pretendentas taip pat turi būti susipažinęs su Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos teisės aktais kultūros institucijų srityje.

 

Pretendentas privalo pateikti:

  • prašymą leisti dalyvauti konkurse – atsisiųsti pdf formatu;
  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
  • išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir šių dokumentų kopijas;
  • gyvenimo aprašymą (CV);
  • užpildytą pretendento anketą – atsisiųsti pdf formatu;
  • motyvacinį laišką.

 

Dokumentai priimami: Pretendentas dokumentus gali pateikti asmeniškai arba juos atsiųsti registruotu laišku adresu Lietuvos dailės muziejus, Personalo skyriui, Didžioji g. 4, LT-01128 Vilnius. Registruotu paštu siunčiamų dokumentų kopijos privalo būti patvirtintos notaro. Apie registruotu paštu išsiųstus dokumentus prašome informuoti el. paštu personalas@ldm.lt.

 

Pretendentų dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo, t. y. iki 2017 m. kovo 6 d.

 

Pretendentų atrankos būdas –  testas žodžiu.

 

Dėl išsamesnės informacijos apie skelbiamą konkursą galima kreiptis telefonu (8 ~ 5) 262 48 56 ir el. paštu personalas@ldm.lt

Atnaujinta: 2017-02-21