Nacionalinė dailės galerija

XX–XXI a. Lietuvos vaizduojamosios dailės ekspozicija, parodų salės
Renginiai >  

 

Adresas: Konstitucijos pr. 22, 08105 Vilnius
Faksas (8~5) 219 5496
El. p. info@ndg.lt
Svetainė www.ndg.lt  

Budėtojas (8 5) 219 5964
Kasa (8 5) 219 5960  

Dr. Lolita Jablonskienė Vedėja (8 5) 212 2888
lolita@ndg.lt
Eglė Mikalajūnė Vyr. muziejininkė (8 5) 212 2997
egle@ldm.lt
Dr. Giedrius Gulbinas Vyr. muziejininkas (8 5) 2195965
giedrius@ndg.lt
Danutė Gambickaitė Vyr. muziejininkė (8 5) 2195965
danute@ndg.lt
Jolanta Jurašienė Vyr. muziejininkė (8 5) 2195965
jolanta@ndg.lt
Ernestas Parulskis Vyr. muziejininkas (8 5) 212 2997
ernestas@ndg.lt
Informacijos ir viešųjų ryšių centras   (8 5) 212 2997
Dr. Ieva Mazūraitė-Novickienė Vedėja

(8 5) 212 2997

ieva@ndg.lt

Eglė Juocevičiūtė Vyr. muziejininkė (8 5) 212 2997
eglej@ldm.lt
Laura Grigaliūnaitė  Dizainerė

(8 5) 2195965

laura@ndg.lt

Edukacinių programų ir ekskursijų tarnyba   (8 5) 219 5961
Povilas Šnaras Vyr. metodininkas (8 5) 219 5961
povilas@ndg.lt
Eglė Nedzinskaitė Vyr. metodininkė  (8 5) 219 5961
egle.nedzinskaite@ndg.lt
Goda Aksamitauskaitė Ekskursijų vadovė (8 5) 219 5961
goda@ndg.lt
Renata Vičinienė Ekskursijų vadovė (8 5) 219 5961
Technologinių įrengimų priežiūros tarnyba    
Marijus Okockis Vyr. inžinierius  (8 5) 2195964
mob. 8 674 94 192
marijus@ndg.lt
Aleksandras Kavaliauskas Architektas (8 5) 2195495
mob. 8 674 94 039
aleksandras@ndg.lt
Mantas Kišonas IT sistemų vyr. inžinierius (8 5) 219 5964
mantas@ndg.lt
Ekonominė-ūkio tarnyba   (8 5) 212 2997
Vilma Korlienė Vedėja (8 5) 219 5962
mob. 8 674 94 105
vilma@ndg.lt
Audronė Miliauskaitė Vyr. ekonomistė (8 5) 219 5962
audrone@ndg.lt
Laima Čiupailienė Kasininkė (8 5) 219 5960
Janina Asminavičienė Kasininkė (8 5) 219 5960

 

Atnaujinta: 2019-04-17