Filialas Lietuvos muziejų informacijos, skaitmeninimo ir LIMIS centras

Apie centrą >

 

Didžioji g. 4, Vilnius
Tel.: (8 5) 261 9670
El. p.: info@limis.lt

 
Danutė Mukienė Centro vedėja (8 5) 261 9670
8 687 47 550

danute@limis.lt
Donatas Snarskis LM ISC LIMIS vedėjo pavaduotojas-LIMIS duomenų saugos įgaliotinis (8 5) 262 1883
donatas.s@limis.lt
Laima Bačkienė Administratorė, atstovė tarptautiniams ryšiams (8 5) 262 1883
laima@limis.lt
Arnoldas Urbelis
LIMIS administratorius (8 5) 262 1883
8 659 57 854

arnoldas@limis.lt

 

LDM eksponatų skaitmeninimo ir LIMIS-M posistemio administravimo skyrius

   
Laimutė Strolytė Vedėja (8 5) 262 1883
laimute@limis.lt
Ieva Petkevičiūtė  Skaitmenintoja (8 5) 262 1883
ieva@limis.lt
Bartė Kuolytė Skaitmenintoja (8 5) 262 18 83
barte@limis.lt

 

Skaitmeninimo skyrius

   
Skirmantė Kvietkauskienė Vedėja (8 5) 261 2008
skirmante@limis.lt
Antanas Lukšėnas Skaitmenintojas–fotografas (8 5) 262 1883
luksenas@muziejus.ldm.lt
Gediminas Savickis Skaitmenintojas-fotografas

(8 5) 262 1883

gediminas@limis.lt

Irena Aleksienė Skaitmenintoja (8 5) 262 1883
irena.a@limis.lt

 

Metodinis skyrius

   
Dalia Sirgedaitė Vedėja (8 5) 262 1883
dalia@limis.lt
Tomas Kapočius Vyr. metodininkas-skaitmenintojas (8 5) 262 1883
tomas@limis.lt
Kauno regiono muziejų skaitmeninimo centras    
Dr. Raimonda Norkutė Vyr. metodininkė (8 37) 32 36 03
kaunormsc@gmail.com
Klaipėdos regiono muziejų skaitmeninimo centras    
Vismantas Ragaišis Vyr. metodininkas 8 679 83 600
v.ragaisis@muziejus.lt
Šiaulių regiono muziejų skaitmeninimo centras    
Aurimas Brunickis Vyr. metodininkas

(8 41) 52 43 93

aurimas@limis.lt

 

Informacijos, leidybos ir ryšių su visuomene skyrius

 

 

muziejai@gmail.com

Lina Steponavičiūtė

L. e. vedėjos pareigas

(8 262 18835) 

llina@limis.lt

Rasa Strolytė Vyr. metodininkė (8 5) 262 1883
rasa@limis.lt
Agnė Bitautaitė Vyr. metodininkė (8 5) 262 1883
agne@limis.lt
Edita Puskunigytė
Vyr. redaktorė (8 5) 262 1883
edita@limis.lt
Rūta Paitian
Informacinių sistemų ir internetinių svetainių administratorė

(8 5) 262 1883

ruta.paitian@limis.lt

LIMIS projektas „Virtualus muziejus“  

 

Diana Stravinskienė
Metaduomenų kūrėja 

(8 5) 262 1883
diana@limis.lt

Daumantas Bauža Metaduomenų rengėjas

(8 5) 262 1883

daumantas@limis.lt

Mindaugas Česlikauskas Fotografas-skaitmenintojas

(8 5) 262 1883 

Gintarė Grigėnaitė  Fotografė-skaitmenintoja

(8 5) 262 1883

Danutė Zovienė Tekstų rengėja

(8 5) 262 1883

 

Atnaujinta: 2019-05-10