Vaizduojamosios dailės skyrius

 

Regina Urbonienė Vedėja (8~5) 261 3444
regina.urb@ldm.lt
Nijolė Nevčesauskienė Vyr. dailėtyrininkė-rinkinio kuratorė (8~5) 219 5963
nijole.n@ldm.lt
Rima Rutkauskienė Vyr. tyrėja-rinkinio kuratorė (8~5) 262 1883
rima@ldm.lt
Dalia Tarandaitė Vyr. dailėtyrininkė-rinkinio kuratorė (8~5) 262 1883
dalia.t@ldm.lt
Rasa Adomaitienė Vyr. tyrėja-rinkinio kuratorė (8~5) 212 4257
rasa@ldm.lt
Irena Dobrovolskaitė Vyr. tyrėja-rinkinio kuratorė (8~5) 212 4257
irena.d@ldm.lt
Ilona Mažeikienė Dailėtyrininkė-rinkinio kuratorė (8~5) 264 1137
ilona@ldm.lt
Dr. Elona Lubytė Vyr. dailėtyrininkė-rinkinio kuratorė (8~5) 262 1883
elona@ldm.lt
Dr. Margarita Matulytė Vyr. tyrėja-rinkinio kuratorė (8~5) 262 1883
margarita@ldm.lt
Justina Augustytė Tyrėja-rinkinio kuratorė (8~5) 219 5963
justina@muziejus.ldm.lt

Atnaujinta: 2019-04-17