Projekto „Kitokia diena“ edukacinė programa „Atrask savo talentą“

 Socialinės rizikos šeimų ir sudėtingus emocinius išgyvenimus patiriantiems vaikams bei jaunimui siūlome edukacinių užsiėmimų ciklą „Atrask savo talentą“. Šie jaunuoliai dažnai ateina iš nesaugios aplinkos ir stokoja socialinių įgūdžių ir pilnaverčio savivertės jausmo. Kūrybinės dirbtuvės vyks saugioje, kultūringoje ir draugiškoje muziejaus aplinkoje. Bendra kūrybinė dalyvių veikla  bus nukreipta į socialinių įgūdžių  ugdymą ir plėtojimą. Užduotys skatins kūrybinio proceso metu bendradarbiauti,  siekti bendro rezultato, mokytis adekvačiai reikšti emocijas, spręsti konfliktus bei priimti kitą žmogų ir jo savitumą.

 

 

 

 

Rugsėjo mėn. – „Dekoravimas“ panaudojant lipnias juostas ir pajaučiant spalvinius sąskambius, grynąją spalvų kalbą, kaip pavyzdžius turint Ingrydos Suokaitės ir Rolando Helmerio abstrakčius, geometrinius paveikslus.

 

Spalio mėn. – „Animacija“, kurią praves profesionalus video menininkas, kai vaikai patys sukurs veiksmo scenografiją ir suvaidins veikėjų pasakojimą, o kaip užsiėmimo rezultatas bus sukurtas animacinis filmukas.

 

Lapkričio mėn. – „Paveikslų istorijos“, kai pagal Vytauto Kasiulio kūrinius kuriami intriguojantys siužetai.

 

Lapkričio mėn. – „Smilkalų gamyba“, kai vaikai mokomi suvokti multisensorinius pojūčius ir įamžinti savo įspūdžius darbuose.

 

Gruodžio mėn. – „Kalėdų paštas“ – tai pasirengimas didžiausioms metų šventėms, kai socialiai remtini moksleiviai rašys laiškus Kalėdų seneliui ir juos dekoratyviai apipavidalins.

 

 

Užsiėmimai nemokami.

Registracija kasiuliomuziejus@ldm.lt, mob. tel. 865954530

A. Goštauto g. 1, LT-01104 Vilnius
Tel. (8 5) 261 6764
El. p. kasiuliomuziejus@ldm.lt